Kick-off sastanak u sklopu programa prekogranične suradnje INTERREG V-A Italija-Hrvatska 2014.-2020.
U sklopu Programa prekogranične suradnje INTERREG V-A Italija – Hrvatska 2014. – 2020. održat će se kick-off sastanak 7. i 8. studenoga 2016. godine u Veneciji. Sastanak je namijenjen potencijalnim prijaviteljima na kojem će biti predstavljene sve informacije o prvom pozivu na dostavu projektnih prijedloga.

Detaljne informacije o sastanku kao i registracija za sudjelovanje dostupni su na poveznici. Svim zainteresiranima omogućeno je i online praćenje sastanka.

Prijave za sudjelovanje su otvorene do 31. listopada 2016.

Novosti

Usvojen je novi Akcijski plan za mobilnost istraživača za razdoblje 2017. - 2020.

Cilj Akcijskog plana je jačanje ljudskih potencijala u znanosti, poticanje mobilnosti i međunarodne suradnje hrvatskih znanstvenika.

Interreg V-A Slovenija - Hrvatska

Preuzmite prezentacije s održanih radionica.

Saznaj više

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za individualnu stipendiju u okviru Marie Skłodowska-Curie akcija“

Preuzmite prezentacije s održane radionice u Rijeci.

Događanja

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati na Kampusu Sveučilišta u Rijeci u ponedjeljak, 26. lipnja.

Saznaj više

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za Individualnu Stipendiju u okviru Marie Skłodowska - Curie akcija“

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 30. svibnja u Zagrebu.

Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Info dan održan je 12. svibnja 2017. kao dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata".