Nagrade Zaklade za 2015. godinu
Utorak, 17.01.2017.

utorak, 17. siječnja 2017.

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci, a na prijedlog stručnog povjerenstva, na svojoj je 71. sjednici donio Odluku o dodjeli nagrada Zaklade za kalendarsku godinu 2015. Nagrađeno je devet znanstvenika/ica, umjetnika/ica i znanstvenih novaka/kinja te dodijeljena nagrada za životno djelo.

Odluku u cijelosti, kao i obrazloženje odluke, možete pročitati OVDJE.

Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci svake se godine dodjeljuje najzaslužnijim znanstvenicima, umjetnicima i asistentima koji su iznimnim doprinosom u znanstveno-istraživačkom, umjetničkom i nastavnom radu te u javnoj djelatnosti pridonijeli razvoju znanosti i umjetnosti na Sveučilištu u Rijeci te akademske i šire zajednice.

Svečana dodjela godišnjih nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci bit će održana u utorak, 24. siječnja 2017. s početkom u 11 sati u Auli Magni na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci (Trg braće Mažuranića 10).