Dodijeljena priznanja

petak, 20. siječnja 2017.

Na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održana je dodjela priznanja studentima-sportašima te organizatorima Europskih sveučilišnih igara 2016. Priznanja su uručili rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pero Lučin i zamjenik predsjednika Europskih sveučilišnih igara 2016. Haris Pavletić.

Europske sveučilišne igre Zagreb – Rijeka 2016., koje su trajale od 11. do 25. srpnja, okupile su oko 6000 studenata s više od 400 sveučilišta iz 41 zemlje, a studentice i studenti sportaši natjecali su se u 24 sporta pod motom ''Srce vjeruje, um ostvaruje.''

Zahvalnice su dodijeljene svima onima koji su sudjelovali u Igrama ili svojim radom doprinijeli kvaliteti organizacije istih te tako promovirali  Sveučilište u Rijeci, Rijeku i Primorsko-goransku županiju.

POPIS DOBITNIKA PRIZANJA