Informativni dan za otvoreni natječaj UKF-a "Moja prva suradnja"
Centar za EU projekte u suradnji s fondom Jedinstvo uz pomoć znanja organizira informativni dan za otvoreni natječaj "Moja prva suradnja" u sklopu programa "Znanstvena suradnja“.

Informativni dan održat će se u petak, 10. veljače 2017. godine s početkom u 12 sati na kampusu Sveučilišta u Rijeci, zgrada Step Ri znanstveno – tehnologijski park, Radmile Matejčić 10, 51000 Rijeka.

Prijaviti se možete do srijede, 8. veljače putem prijavnog obrasca, a više informacija o natječaju možete pronaći na sljedećoj poveznici.

Novosti

Usvojen je novi Akcijski plan za mobilnost istraživača za razdoblje 2017. - 2020.

Cilj Akcijskog plana je jačanje ljudskih potencijala u znanosti, poticanje mobilnosti i međunarodne suradnje hrvatskih znanstvenika.

Interreg V-A Slovenija - Hrvatska

Preuzmite prezentacije s održanih radionica.

Saznaj više

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za individualnu stipendiju u okviru Marie Skłodowska-Curie akcija“

Preuzmite prezentacije s održane radionice u Rijeci.

Događanja

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati na Kampusu Sveučilišta u Rijeci u ponedjeljak, 26. lipnja.

Saznaj više

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za Individualnu Stipendiju u okviru Marie Skłodowska - Curie akcija“

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 30. svibnja u Zagrebu.

Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Info dan održan je 12. svibnja 2017. kao dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata".