Održana 103. sjednica Senata
Utorak, 07.03.2017.

utorak, 7. ožujka 2017.

Na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci danas, 7. ožujka 2017. godine održana je 103. redovita sjednica Senata. U trajno zvanje redovitih profesorica potvrđene su prof. dr. sc. Astrid Krmpotić i prof. dr. sc. Gordana Rubeša s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

U zvanja redovitih profesorica na razdoblje od pet godina izabrane su izv. prof. dr. sc. Ester Pernjak Pugel s Medicinskog fakulteta i izv. prof. dr. sc. Greta Krešić s Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, a u naslovno zvanje redovite profesorice na razdoblje od pet godina dr. sc. Nastjenjka Supić s Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci.

Ostale točke raspravljane su i usvajane prema slijedu dnevnoga reda.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop