15. Festival znanosti - Vrijeme
Utorak, 18.04.2017.

utorak, 18. travnja 2017.

I ove godine Festival znanosti u Rijeci u organizaciji Sveučilišta u Rijeci otvara vrata svim zainteresiranim posjetiteljima pružajući im brojne zanimljive manifestacije od 24. do 29. travnja 2017. godine. Festival se održava po 15. put, paralelno u 22 hrvatska grada, s ciljem podizanja svijesti o znanosti i znanstvenim dostignućima. Tema ovogodišnjeg Festivala je vrijeme, a u svojem bogatom programu nudi sadržaje sve uzraste. Radionice i predavanja održavat će se u Prirodoslovnom muzeju, Astronomskom centru Rijeka, Sveučilišnoj knjižnici Rijeka, Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci te bivšem skladištu Exportdrva u organizaciji Prirodoslovnog muzeja Rijeka.

Povodom stupanja na dužnost novoizabrane rektorice Sveučilišta u Rijeci, prof. dr. sc. Snježane Prijić Samaržije, organizirano je druženje pod nazivom Vrijeme je za kavu s… novoizabranom rektoricom Sveučilišta u Rijeci. Druženje je zakazano za srijedu, 26. travnja 2017. od 14 do 15.30 sati u Akvariju na Kampusu na Trsatu.

Otvorenje Festivala znanosti bit će održano u ponedjeljak, 24. travnja 2017. s početkom u 11 sati u Vijećnici Grada Rijeke.

Ulaz na sve manifestacije je slobodan.

Detaljan program Festivala pogledajte na
www.festivalznanosti.hr

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop