4. Akademski zec 28. svibnja
Četvrtak, 11.05.2017.

četvrtak, 11. svibnja 2017.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci, u suradnji s Riječkim športskim sveučilišnim savezom (RŠSS) i Gradom Kastvom, četvrtu godinu za redom organizira utrku Akademski zec na kastavskim šetnicama u nedjelju, 28. svibnja s početkom u 10 sati.

Cilj ovog projekta je potaknuti studente i djelatnike Sveučilišta, ali i građane, na kretanje i druženje u prirodi te unapređenje zdravog načina života. Također, cilj je unaprijediti suradnju između akademske i lokalne zajednice odnosno uključiti lokalnu zajednicu u sveučilišne projekte.

Ove godine utrka Akademski zec održat će se po četvrti put, ove godine na dvije staze  – PUŽ (7 km) i ZEC (12-15 km). Osim u kilometrima, želja je proširiti projekt i uključiti više sudionika iz lokalne i regionalne zajednice, obitelji i šetače, ali i ozbiljnije rekreativce.

Staze su za ovu utrku osmišljene zanimljivo i originalno, no dostupne svim razinama sudionika. Nakon utrke slijedi proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i ugodno druženje.

Prijaviti se možete na sljedećoj POVEZNICI.

Prijave su otvorene do 21. svibnja 2017., a detalje o prijavama i pravilima utrke možete saznati OVDJE.