Jonjiću Nagrada za životno djelo
Petak, 16.06.2017.

petak, 16. lipnja 2017.

Na Svečanoj akademiji održanoj u srijedu, 14. lipnja 2017. u Hrvatskom narodnom kazalištu Ivana pl. Zajca, povodom dana sv. Vida, zaštitnika Rijeke, dodijeljena su javna priznanja Grada Rijeke. Nagrada za životno djelo za vrhunska znanstvena postignuća u imunologiji i virusologiji te za izobrazbu znanstvenih kadrova i podizanje prepoznatljivosti Sveučilišta u Rijeci uručena je prof. dr. sc. Stipanu Jonjiću, profesoru s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, pročelniku Centra za proteomiku.

Nagradu je prof. Jonjiću uručio gradonačelnik Rijeke mr. sc. Vojko Obersnel, a prof. Jonjić tom je prigodom je izjavio: ''Želim poručiti svima onima koji kroje obrazovne politike i koji vode hrvatska sveučilišta da samo promicanjem sustava vrijednosti, što je uostalom i naša obveza, možemo očekivati da će znanost postati pokretač našega društva!''

Sveučilište u Rijeci čestita prof. Jonjiću na ovom važnom priznanju.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop