Kultura, baština i zavičaj
Četvrtak, 29.06.2017.

četvrtak, 29. lipnja 2017.

Udruga studenata kroatistike Idiom u suradnji s prof. dr. sc. Irvinom Lukežićem, s Odsjeka za kroatistiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organizira međunarodnu konferenciju posvećenu temama iz kulture, baštine i zavičaja te poziva sve zainteresirane da se prijave.

Konferencija je zamišljena kao dvodnevan susret studenata i profesora, a cilj je promovirati znanstvenu djelatnost hrvatskog jezika i književnosti te hrvatske kulture te poticati razmjenu znanja, informacija i iskustva među studentima.

Konferencija će biti održana 20. i 21. listopada 2017. na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, a podupiru je Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci, Filozofski fakultet i Sveučilište u Rijeci.

Više o samoj Konferenciji i načinu prijave možete saznati na mrežnoj stranici Udruge: http://usk-idiom.hr

POZIV             PRIJAVNICA – IZLAGAČI             PRIJAVNICA – SLUŠAČI

UPUTE O OBLIKOVANJU RADA

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop