Nova dekanica Pravnog fakulteta
Utorak, 03.10.2017.

utorak, 3. listopada 2017.

Pravnim fakultetom Sveučilišta u Rijeci od 1. listopada, prvoga dana akademske godine 2017./2018. upravlja novoizabrana dekanica prof. dr. sc. Vesna Crnić Grotić. Nova je dekanica u dva mandata bila prodekanica za nastavu, a vodila je i hrvatski pravni tim u parnici pred Međunarodnim sudom u Haagu.

U svome programu nova dekanica ističe da je glavni cilj Pravnog fakulteta bolja kvaliteta znanja, a posebni naglasak planira staviti na pravodobno završavanje studija. Dekanica planira ostvariti i projekt Pravne klinike, u kontekstu Zakona o besplatnoj pravnoj pomoći, a jedan od prioriteta bit će i veće korištenje europskih fondova te uspostavljanje združenih poslijediplomskih specijalističkih studija.

Sveučilište u Rijeci novoj dekanici upućuje iskrene čestitke!

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop