FMTU - Tečaj kineskog jezika
Srijeda, 11.10.2017.

srijeda, 11. listopada 2017.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Opatija Sveučilišta u Rijeci i ove godine održava programe cjeloživotnoga obrazovanja na kineskom jeziku. U tijeku su upisi nove generacije polaznika programa: ''Kineski jezik u turizmu za početnike'' te ''Poslovno komuniciranje na kineskom za početnike''.

Rok za dostavu prijava je 20. listopada 2017., a pohađanje programa cjeloživotnog učenja je potpuno besplatno za sve polaznike.

Detaljnije informacije o programima dostupne su na mrežnim stranicama Fakulteta: www.fthm.hr , na e-adresi: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript  ili na telefonu 051 294 205.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop