Webinar o mogućnostima programa Erasmus+ u sklopu natječaja za 2018. godinu
Odjel za opće obrazovanje Agencije za mobilnost i programe Europske unije organizira webinar namijenjen odgojno-obrazovnim djelatnicima koji se žele informirati o mogućnostima za podnošenje projektnih prijedloga u području odgoja i općeg (školskog) obrazovanja putem programa Erasmus+ na natječaju za 2018. godinu.

Rokovi za podnošenje projektnih prijava su za:
  • Ključnu aktivnost 1: 1. 2. 2018.
  • Ključnu aktivnost 2: 21. 3. 2018.
Svrha webinara je predstaviti mogućnosti programa Erasmus+ u sklopu natječaja za 2018. godinu u području odgoja i općeg (školskog) obrazovanja. Tijekom webinara bit će predstavljene osnovne informacije o Agenciji i programu Erasmus+, a zatim pregled mogućnosti za prijavljivanje projektnih prijedloga u području Ključne aktivnosti 1 – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince i Ključne aktivnosti 2 – Strateška partnerstva: Partnerstva za potporu inovacijama i Partnerstva za razmjenu u školama te nekoliko primjera dobre prakse. Nakon webinara sudionici će moći postavljati pitanja na koja će odgovarati djelatnici Odjela.

Sve informacije o postupku prijave za webinar možete pogledati na poveznici.

Novosti

Održan nacionalni informativni dan Obzora 2020. za područje Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Saznaj više

Plan implementacije Plana za Europski istraživački prostor (ERA Roadmap) Republike Hrvatske 2016. - 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja izradilo je Plan implementacije koji možete preuzeti u nastavku.

Saznaj više

Izvještaj neovisne visoke radne skupine za maksimiziranje učinaka programa EU-a za istraživanja i inovacije – Lamy report

Izvještaj donosi preporuke i prijedloge vodećih načela za kreiranje EU programa nakon 2020. godine za istraživanja i inovacije.

Webinar o mogućnostima programa Erasmus+ u sklopu natječaja za 2018. godinu

Webinar će se održati 23. studenoga 2017. od 14 do 15 sati.

Saznaj više

Obzor 2020.: Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 17. studenoga u Zagrebu.

Obzor 2020. MSCA RISE nacionalni informativni dan

Sudjelujte na nacionalnom informativnom danu za razmjene osoblja u području istraživanja i inovacija (RISE).