Obzor 2020. informativni dan za područje Buduće i tehnologije u nastajanju (FET)
Nacionalni informativni dan za područje Buduće i tehnologije u nastajanju (FET), održat će se 5. prosinca 2017. godine u dvorani 3. krila Instituta Ruđer Bošković, Bijenička cesta 54, Zagreb, s početkom u 9.30 sati. Prijaviti se možete putem prijavnog obrasca do 29. studenoga.

U okviru FET područja podupiru se istraživanja koja nadilaze okvire sadašnjih spoznaja, načela i općeprihvaćenih stajališta. Financiraju se projekti interdisciplinarne suradnje koja zahtijeva pravu sinergiju između najšireg spektra znanosti, kako bi se novo znanje i inovativne ideje pretočile u održive osnove koje otvaraju put prema realizaciji novih tehnologija.

Na info danu će bit će predstavljeni pozivi u okviru novog radnog programa za razdoblje 2018.- 2020. za područje FET, grupirane u 3 ključne aktivnosti:
  • FET Open,
  • FET Proactive,
  • FET Flaghsip.
Program info dana će obuhvatiti primjere uspješnih projekata hrvatskih institucija u okviru ovog područja, pregled sudjelovanja u FET-u te savjete uspješnih prijavitelja, a preliminarni program možete preuzeti ovdje.
Praćenje događanja bit će omogućeno online putem na sljedećoj poveznici. Službene upute pruzatelja usluge nalaze se ovdje. Za pristup u virtualnu sobu nije potrebna lozinka, već je dovoljno imati navedenu poveznicu ili mrežnu stranicu.

OPULJP: Otvoren natječaj za Poziv „Internacionalizacija visokog obrazovanja“

Rok za podnošenje projektnih prijedloga je 5. ožujka 2018.

Saznaj više

MSCA: Otvoren je poziv za natječaj Razmjena osoblja u području istraživanja i inovacija

Rok za prijavu je 21. ožujka 2018.

Obzor 2020.: Održan MSCA RISE informativni dan

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Događanja

Informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije" u programu Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!

Saznaj više

Erasmus+ info dan za aktivnost Udruživanje znanja

Info dan održat će se 4. prosinca te ga je moguće pratiti online putem.

Saznaj više

Info dan će se održati 5. prosinca u Zagrebu.