Trideset godina Erasmusa
Utorak, 28.11.2017.

utorak, 28. studenog 2017.

Rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija sudjelovala je na svečanoj konferenciji povodom proslave 30 godina programa Erasmus, jednog od najuspješnijih programa Europske unije i najvećeg programa akademske mobilnosti u svijetu.

Konferencija službenog naziva ''Kako je Erasmus postao Erasmus+? Priča koja traje 30 godina'' održana je u ponedjeljak, 27. studenog 2017. u hotelu Westin Zagreb. U sklopu konferencije održana je i panel-rasprava pod nazivom ''Izazovi nove generacije programa – Kako od Erasmusa+ učiniti Erasmus++?''

Više o svečanoj konferenciji i programu možete pronaći na poveznicama:

30 godina Erasmusa

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop