Održan O2020 informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije"

Dana 15. prosinca 2017. godine održan je informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije" u programu Obzor 2020. na Step Ri znanstveno-tehnologijskom parku Sveučilišta u Rijeci.

Predstavnica Agencije za mobilnost i programe EU, Marina Pražetina, nacionalna kontakt osoba za dva područja programa Obzor 2020., Znanost s društvom i za društvo te Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva, predstavila je mogućnosti za društvene i humanističke znanosti za sudjelovanje u programu Obzor 2020. pojasnivši detalje i kontekst pojedinih natječaja (prezentacija Marine Pražetine).

Prof. dr. sc. Svjetlana Kolić Vehovec s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci iznijela je iskustvo sudjelovanja u prijavi projekta i dosadašnjoj provedbi projekta eConfidence, te naglasila preporuke potencijalnim prijaviteljima za traženje partnera i pripremu projektnih prijedloga (prezentacija prof. dr. sc. Svjetlane Kolić Vehovec).

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Program LIFE: otvoren natječaj

Otvoren je natječaj za prijavu projektnih prijedloga za Program LIFE u 2018. godini.

Marie Sklodowska-Curie akcije - novi poziv

Otvoren je poziv na natječaj za individualne stipendije za 2018. godinu u okviru Marie Sklodowska-Curie akcija.

Tjedan EU fondova

Posjetite korisna događanja na nekoliko lokacija u sklopu Tjedna EU fondova!

Saznaj više

Znanstveni dan posvećen održivom razvoju

Prijavite se za sudjelovanje na Znanstvenom danu posvećenom održivom razvoju koji je namijenjen predstavnicima zemalja mediteranskog područja, a održat će se 26. lipnja 2018. u Motpellieru.

Saznaj više

INTERREG ADRION predstavljanje poziva na dostavu projektnih prijedloga

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!