Održan O2020 informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije"

Dana 15. prosinca 2017. godine održan je informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije" u programu Obzor 2020. na Step Ri znanstveno-tehnologijskom parku Sveučilišta u Rijeci.

Predstavnica Agencije za mobilnost i programe EU, Marina Pražetina, nacionalna kontakt osoba za dva područja programa Obzor 2020., Znanost s društvom i za društvo te Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva, predstavila je mogućnosti za društvene i humanističke znanosti za sudjelovanje u programu Obzor 2020. pojasnivši detalje i kontekst pojedinih natječaja (prezentacija Marine Pražetine).

Prof. dr. sc. Svjetlana Kolić Vehovec s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci iznijela je iskustvo sudjelovanja u prijavi projekta i dosadašnjoj provedbi projekta eConfidence, te naglasila preporuke potencijalnim prijaviteljima za traženje partnera i pripremu projektnih prijedloga (prezentacija prof. dr. sc. Svjetlane Kolić Vehovec).

Erasmus+ KA2 AMPEU savjetovanja

Agencija za mobilnost i programe EU omogućuje pojedinačna savjetovanja za E+ KA2 Strateška partnerstva u području visokog obrazovanja.

Erasmus+ webinar

Prijavite svoje sudjelovanje!

Saznaj više

Uputa o evidentiranju i ažuriranju podataka o opremi za znanstvena istraživanja

U nastavku možete pročitati dopis Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Događanja

Obzor 2020. info dan za područje Klimatska aktivnost, okoliš, učinkovitost resursa i sirovine

Info dan će se održati 22. siječnja 2018. u Zagrebu.

Saznaj više

Info dan za područje transporta programa Obzor 2020.

Info dan će se održati 2. veljače 2018. u Zagrebu.

Saznaj više

Info dan za ICT programa Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 19. siječnja 2018. u Zagrebu.