PREGLEDAJ
06/02/2024.
_predstavljanje projekta
ONLINE PREDSTAVLJANJE DBU STIPENDIJA ZA PITANJA ZAŠTITE OKOLIŠA - PLAĆENI STUDIJSKI BORAVAK U NJEMAČKOJ!
ZOOM

ONLINE PREDSTAVLJANJE DBU STIPENDIJA ZA PITANJA ZAŠTITE OKOLIŠA – PLAĆENI
STUDIJSKI BORAVAK U NJEMAČKOJ

U utorak, 6. veljače 2024.  u 17 sati (CET) bit će održano online predstavljanje stipendija njemačke DBU fondacije za pitanja zaštite okoliša.

Ove stipendije su otvorene studentima i studenticama završnih godina svih disciplina ili osoba koje su nedavno diplomirale koje žele provesti u Njemačkoj do godinu dana baveći se pitanjima zaštite okoliša te pritom imati plaćeni boravak i besplatni osnovni tečaj njemačkog jezika (znanje njemačkog jezika nije preduvjet).

Prvenstveno se radi o studentima završnih godina koji će uskoro diplomirati te doktorskim studentima/cama, no predstavljanje je otvoreno za studente svih godina
jer se ciklus stipendiranja planira nastaviti.

Prezentaciju će održati dr. Nicole Freyer Wille, voditeljica programa DBU stipendija.

ZOOM LINK:

POSTER