PREGLEDAJ
18/01/2023.
_Promocija
OTKAZANO!!! Predstavljanje DBU STIPENDIJA ZA PITANJA ZAŠTITE OKOLIŠA - PLAĆENI STUDIJSKI BORAVAK U NJEMAČKOJ
Akvarij

PREDSTAVLJANJE JE OTKAZANO ZBOG BOLESTI PREDAVAČICE!

Centar za napredne studije jugoistočne Europe Sveučilišta u Rijeci (CAS SEE UNIRI)

poziva vzainteresirane na predstavljanje

DBU STIPENDIJA ZA PITANJA ZAŠTITE OKOLIŠA –
PLAĆENI STUDIJSKI BORAVAK U NJEMAČKOJ –
DBU – CEE Fellowship Programme with Croatia | Fellowships for Central and Eastern Europe (CEE)

koje će biti održano u srijedu, 18. siječnja 2023. s početkom u 11 sati

u ”Akvariju”, Kampus Sveučilišta u Rijeci, Ulica Radmile Matejčić 5.

DBU (Deutsche Bundesstiftung Umwelt – Njemačka zaklada za zaštitu okoliša) od 2009. dodjeljuje stipendije za daljnje usavršavanje studenata iz Hrvatske u području zaštite prirode i okoliša.

Ove stipendije su otvorene studentima i studenticama svih disciplina koji u Njemačkoj žele provesti do godinu dana baveći se pitanjima zaštite okoliša te pritom imati plaćeni boravak i besplatni osnovni tečaj njemačkog jezika (znanje njemačkog jezika nije preduvjet).

Prvenstveno se radi o studentima završnih godina koji će uskoro diplomirati, no predstavljanje je otvoreno za studente svih godina pošto se ciklus stipendiranja planiran nastaviti.

Tim povodom u Hrvatskoj će boraviti dr. Nicole Freyer Wille, voditeljica programa DBU stipendija koja će uživo predstaviti program stipendija te odgovarati na sva pitanja.

Više informacija o stipendijama možete pronaći ovdje: https://www.dbu.de/2921.html

Kopiraj link

Link kopiran