Informativni dan UKF fonda
Ponedjeljak, 04.05.2015.

ponedjeljak, 4. svibnja 2015.

Centar za EU projekte Sveučilišta u Rijeci poziva zainteresirane na informativni dan Fonda ''Jedinstvo uz pomoć znanja'' (Unity Through Knowledge Fund) i prezentaciju natječaja za potporu ''Preko granice''. Informativni dan će biti održan u petak, 8. svibnja 2015. s početkom u 11 sati u Znanstveno-tehnologijskom parku na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Rok za prijavu za sudjelovanje je 7. svibnja 2015.

Prijavu možete obaviti OVDJE.

Cilj potpore "Preko granice" je omogućiti izvrsnim hrvatskim znanstvenicima i stručnjacima koji žive i rade u inozemstvu uspostavu znanstvene suradnje s domaćim i stranim znanstvenicima i stručnjacima koji žive i rade u Hrvatskoj, kao i poticanje hrvatskih institucija i tvrtki na korištenje potencijala hrvatske znanstvene i stručne dijaspore.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća