O socijalnoj osvještenosti
Utorak, 23.06.2015.

utorak, 23. lipnja 2015.

Na Kampusu Sveučilišta u Rijeci 15. lipnja 2015. započelo je održavanje ljetne škole IRIS Academy. Svečano otvorenje održano je u Vijećnici Grada Rijeke, a prisutne organizatore i polaznike pozdravili su prorektorica za studije i studente prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija i gradonačelnik Rijeke mr. sc. Vojko Obersnel.

Predavanja i radionice ovogodišnje ljetne škole namijenjene su uključivanju mladih u raspravu o socijalnoj osviještenosti. Na radionicama i predavanjima sudjeluje studenata i mladih iz Albanije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Kosova, Makedonije, Srbije i Hrvatske.

IRIS Academy održava se u sklopu međunarodnog projekta s ciljem poboljšanja pružanja socijalnih usluga u jugoistočnoj Europi kroz osnaživanje nacionalnih mreža organizacija civilnog društva, financiranog sredstvima Europske unije.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća