Otvoreni dan Odjela za fiziku
Četvrtak, 26.11.2015.

četvrtak, 26. studenoga 2015.

U ponedjeljak, 30. studenoga 2015. bit će održan Otvoreni dan Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci. Kroz posjet laboratorijima posjetitelji će biti upoznati s opremom i eksperimentalnim istraživanjima na Odjelu. Posebno zanimljiv bit će obilazak laboratorija s novim vrhunskim pretražnim elektronskim mikroskopom. Bit će organiziran i posjet nastavnom praktikumu s demonstracijskim pokusima, popularno-znanstveno predavanje o velikim astročestičnim eksperimentima na kojima sudjeluju znanstvenici s Odjela te edukativna predstava za djecu vrtićke dobi.

Odjel za fiziku Sveučilišta u Rijeci poziva sve zainteresirane na Dan otvorenih vrata!

P R O G R A M

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća