Mornarsko veslanje
Ponedjeljak, 06.06.2016.

Pomorski fakultet u Rijeci u utorak 7. lipnja 2016. godine organizira tradicionalnu, ove godine 18. Riječku regatu PF'16 u mornarskom veslanju. Prva utrka studenata počinje u 12 sati, dok se revijalne i međunarodne utrke mogu pogledati u poslijepodnevnim satima. Svečano otvorenje Regate je u 17:30 sati.U akvatoriju riječke putničke luke veslači će se takmičiti u dva lifeboat-a, odnosno brodicama za spašavanje tipa guc. Posada guca sastoji se od dvanaest veslača i jednoga kormilara. Start utrka je kod Rive Boduli, okret čamaca je u visini Gata de Franceschi, a cilj je ispred Gata Karoline riječke. Prva utrka studenata počinje u 12 sati, dok se revijalne i međunarodne utrke mogu pogledati u poslijepodnevnim satima. Svečano otvorenje Regate je u 17:30 sati.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća