Želite li naučiti kineski?

utorak, 11. listopada 2016.

UPISI 3. GENERACIJE POLAZNIKA PROGRAMA CJELOŽIVOTNOGA OBRAZOVANJA NA KINESKOM JEZIKU

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Opatija Sveučilišta u Rijeci i ove godine održava programe cjeloživotnoga obrazovanja na kineskom jeziku. U tijeku su upisi 3. generacije polaznika programa: ''Kineski jezik u turizmu za početnike'' te ''Poslovno komuniciranje na kineskom za početnike''. Rok za dostavu prijava je 24. listopada 2016. Pohađanje programa cjeloživotnoga učenja je potpuno besplatno za sve polaznike.

Detaljnije informacije o programima dostupne su na službenoj mrežnoj stranici Fakulteta www.fthm.hr ili upitom na e-adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća