Održana 103. sjednica Senata

utorak, 7. ožujka 2017.

Na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci danas, 7. ožujka 2017. godine održana je 103. redovita sjednica Senata. U trajno zvanje redovitih profesorica potvrđene su prof. dr. sc. Astrid Krmpotić i prof. dr. sc. Gordana Rubeša s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

U zvanja redovitih profesorica na razdoblje od pet godina izabrane su izv. prof. dr. sc. Ester Pernjak Pugel s Medicinskog fakulteta i izv. prof. dr. sc. Greta Krešić s Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, a u naslovno zvanje redovite profesorice na razdoblje od pet godina dr. sc. Nastjenjka Supić s Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci.

Ostale točke raspravljane su i usvajane prema slijedu dnevnoga reda.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća