Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

Odobren Obzor 2020. projekt!

Sveučilište u Rijeci kao jedan od partnera sudjelovat će u provedbi projekta European Researchers´ Night: Techno-Past Techno-Future.

Saznaj više

EFRR: Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije

Produljen je rok za dostavu projektnih prijedloga do 5. listopada 2018. godine.

Saznaj više

ESF: Uključivanje djece i mladih u riziku od socijalne isključenosti te osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju u zajednicu kroz šport

Natječaj je otvoren do 31. prosinca 2019. godine.

Regionalni dani i sajam EU fondova u Bakru

Prijavite se za sudjelovanje na događanju koje će se održati 28. srpnja 2018. godine u Bakru.

Saznaj više

Seminar u okviru aktivnosti transnacionalne suradnje (TCA): Innovate your teaching through methods like gamification, e-learning, Design Thinking, Project Based Learning, use of new technologies in higher education

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 26. do 28. rujna 2018. u Poljskoj. Rok za prijavu je 15. srpnja.

Saznaj više

Međunarodni tematski seminar Connecting Higher Education Institutions and Business Community: Increasing the Quality of Erasmus+ Traineeships

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 23. do 25. listopada u Splitu.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća