Radionica za članove Senata

utorak, 31. listopada 2017.

U ''Akvariju'' Studentskog centra na Kampusu Sveučilišta u Rijeci jučer, 30.listopada 2017. održana je cjelodnevna radionica za članove Senata te pomoćnike i savjetnike rektorice.

Cilj radionice bio je definiranje strateških ciljeva Sveučilišta s obzirom na Analizu petogodišnjeg ciklusa reakreditacije visokih učilišta 2010.–2015., preporuke temeljene na analizi financijskog položaja i financijskog poslovanja i održivosti organizacijskih rješenja i strateških razvojnih opcija Sveučilišta u Rijeci tvrtke Deloitte, zaključke završnih izvješća o provedbi Strategije UNIRI u protekle tri godine, i uzimajući u obzir važnost interakcije s poslovnim sektorom i poboljšanja percepcije o dostupnosti i kvaliteti obrazovanja radi, posljedično, povećanja konkurentnosti regije.

Održane su prezentacije, provedena konstruktivna rasprava, a do kraja godine bit će utvrđeni strateški prioriteti i akcijski plan za ovu akademsku godinu, ali i za cjelokupno mandatno razdoblje ove uprave.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća