Webinar o mogućnostima programa Erasmus+ u sklopu natječaja za 2018. godinu
Odjel za opće obrazovanje Agencije za mobilnost i programe Europske unije organizira webinar namijenjen odgojno-obrazovnim djelatnicima koji se žele informirati o mogućnostima za podnošenje projektnih prijedloga u području odgoja i općeg (školskog) obrazovanja putem programa Erasmus+ na natječaju za 2018. godinu.

Rokovi za podnošenje projektnih prijava su za:
  • Ključnu aktivnost 1: 1. 2. 2018.
  • Ključnu aktivnost 2: 21. 3. 2018.
Svrha webinara je predstaviti mogućnosti programa Erasmus+ u sklopu natječaja za 2018. godinu u području odgoja i općeg (školskog) obrazovanja. Tijekom webinara bit će predstavljene osnovne informacije o Agenciji i programu Erasmus+, a zatim pregled mogućnosti za prijavljivanje projektnih prijedloga u području Ključne aktivnosti 1 – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince i Ključne aktivnosti 2 – Strateška partnerstva: Partnerstva za potporu inovacijama i Partnerstva za razmjenu u školama te nekoliko primjera dobre prakse. Nakon webinara sudionici će moći postavljati pitanja na koja će odgovarati djelatnici Odjela.

Sve informacije o postupku prijave za webinar možete pogledati na poveznici.

Odobren Obzor 2020. projekt!

Sveučilište u Rijeci kao jedan od partnera sudjelovat će u provedbi projekta European Researchers´ Night: Techno-Past Techno-Future.

Saznaj više

EFRR: Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije

Produljen je rok za dostavu projektnih prijedloga do 5. listopada 2018. godine.

Saznaj više

ESF: Uključivanje djece i mladih u riziku od socijalne isključenosti te osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju u zajednicu kroz šport

Natječaj je otvoren do 31. prosinca 2019. godine.

Regionalni dani i sajam EU fondova u Bakru

Prijavite se za sudjelovanje na događanju koje će se održati 28. srpnja 2018. godine u Bakru.

Saznaj više

Seminar u okviru aktivnosti transnacionalne suradnje (TCA): Innovate your teaching through methods like gamification, e-learning, Design Thinking, Project Based Learning, use of new technologies in higher education

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 26. do 28. rujna 2018. u Poljskoj. Rok za prijavu je 15. srpnja.

Saznaj više

Međunarodni tematski seminar Connecting Higher Education Institutions and Business Community: Increasing the Quality of Erasmus+ Traineeships

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 23. do 25. listopada u Splitu.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća