Raspisana 4 natječaja za Rektorove nagrade

Sveučilište u Rijeci 15. ožujka 2018. godine raspisalo je četiri natječaja za dodjelu Rektorovih nagrada u 2017./2018. akademskoj godini.

Rektorova nagrada za studenta volontera godine

Rektorova nagrada za studentski aktivizam

Rektorova nagrada za studentski stručni/znanstveni/umjetnički rad

Rektorova nagrada za sport

Prijave na natječaje zaprimaju se zaključno s 5. travnja 2018. godine u 12:00 sati.

Upute za prijavu
Prijave na natječaj vrše se elektroničkim putem upisivanjem podataka u online prijavni obrazac i učitavanjem dokumenata na SharePoint portal Sveučilišta u Rijeci.

Preporučujemo da pri online prijavi koristite Internet Explorer preglednik.
Molimo da dokumente/potvrde prije učitavanja na SharePoint portal obvezno imenujete na način da na početku naziva upišete svoje prezime i ime npr. "Peric_Pero_obrazac prijave", "Peric Pero_životopis" i preporučujemo da ih spremite u PDF format.

Pristupite portalu Sveučilišta u Rijeci i online prijavi klikom na poveznicu PRIJAVA i upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (e-adresa povezana s uniri korisničkim imenom) i slijedite Upute za prijavu.

SVI PRIVITCI (obvezno imenovani prema uputama), prilažu se na način da se klikne unutar polja za učitavanje dokumenta i odaberu opcije: "Umetni iznad" / "Prenesi datoteku" / "Pretraži" / "Prenesi na" izborom web mjesta "2017_2018 Rektorove nagrade"  iz padajućeg izbornika.

Podaci u prijavi bit će sačuvani tek kada ispunite sva obavezna polja (označena zvjezdicom), a prijavu je moguće dopunjavati i mijenjati, ali preporučujemo da to učinite najkasnije dan prije isteka prijavnog roka zbog mogućih problema s internet vezom.

Obavijest
U slučaju da ne možete pristupiti SharePoint portalu upisivanjem svojih korisničkih podataka AAI@EduHR, molimo da se obvezno javite LDAP administratoru na matičnom visokom učilištu.
Kontakti LDAP administratora visokih učilišta.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća