INTERREG ADRION predstavljanje poziva na dostavu projektnih prijedloga

U sklopu INTERREG ADRION programa transnacionalne suradnje, ciljem predstavljanja drugog poziva na dostavu projektnih prijedloga u sklopu prioritetne osi 2 u Zagrebu će se održati informativni dan 24. travnja 2018. godine.

Info dan će se odviti u dva dijela: u prvom dijelu će se predstaviti otvoren poziv na dostavu projektnih prijedloga, a u drugom dijelu prijavitelji i potencijalni prijavitelji će imati priliku predstaviti svoje projektne ideje (nacrt programa info dana).

Svoje sudjelovanje na informativnom danu možete prijaviti do 19. travnja putem poveznice.

Više informacija o informativnom danu može se naći na mrežnim stranicama programa

Nove mjere potpore za povećanje prijava na program Obzor 2020.

MZO je objavilo novi poziv za dostavu prijava na prošireni set mjera sukladno Odluci o poticanju aktivnosti koje pridonose povećanju prijava i uspješnosti hrvatskih prijavitelja na međunarodne kompetitivne projekte u sklopu Okvirnoga programa za istraživanje i inovacije i programa Euratom, te promociji inicijativa vezanih uz svemir i svemirske tehnologije.

Saznaj više

Otvoren pristup istraživačkoj infrastrukturi Zajedničkog istraživačkog centra (JRC)

Joint Research Centre (JRC) Europske komisije otvara svoje laboratorije i postrojenja akademskim i znanstvenim institucijama, poduzećima i industriji.

Interreg MEDITERAN 2014. -2020. – treći poziv na dostavu projektnih prijedloga

Rok za dostavu projektnih prijedloga je do 31. siječnja 2019. godine.

Interreg V-B Mediteran 2014. – 2020. – informativni dan u sklopu 3. poziva

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 5. prosinca 2018. godine u Zagrebu.

Saznaj više

MSCA informativni dan: Mreže za inovativno osposobljavanje (ITN) i Razmjena osoblja u području istraživanja i inovacija (RISE)

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 27. studenoga 2018. godine u Zagrebu.

LIFE tematski info dan - Upravljanje i informacije

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 13. studenoga 2018. godine u Zagrebu.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća