Novi Erasmus natječaji
Petak, 01.02.2019.

petak, 1. veljače 2019.

Sveučilište u Rijeci 1. veljače 2019. raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u akademskoj godini 2019./2020. Studentska mobilnost u svrhu obavljanja stručne prakse traje najkraće 2 mjeseca, a najdulje 12 mjeseci. Mobilnost se može ostvariti u zemljama Europske Unije, Norveškoj, Islandu, Lihtenštajnu, Srbiji, Makedoniji ili Turskoj te mora biti ostvarena u razdoblju od 1. lipnja 2019. do 30. rujna 2020. Stručnu praksu moguće je obaviti u tvrtkama, ustanovama, organizacijama i ostalim subjektima koje imaju status pravne osobe. Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2019.

Nadalje, 1. ožujka 2019. Sveučilište će raspisati i Erasmus natječaje za mobilnost studenata u svrhu studiranja te za mobilnost osoblja u svrhu održavanja nastave i stručnog usavršavanja na inozemnim partnerskim ustanovama u akademskoj godini 2019./2020.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta pod rubrikom Međunarodna suradnja.

Djelatnice Ureda za mobilnost/Erasmus će tijekom veljače i ožujka održavati informativne dane (prezentacije te info-štandove) o otvorenim Erasmus natječajima na sastavnicama Sveučilišta, a glavna prezentacija natječaja bit će održana na Građevinskom fakultetu12. ožujka 2019. u 12 sati u dvorani 003.

Do sad su dogovoreni datumi održavanja informativnih dana na sljedećim sastavnicama:

Pravni fakultet: 5. veljače 2019.

Sveučilišni odjeli: 5. ožujka 2019.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu: 8. ožujka 2019.

Ekonomski fakultet: 11. ožujka 2019.

Građevinski fakultet: 12. ožujka 2019.

Pomorski fakultet: 14. ožujka 2019.

Fakultet zdravstvenih studija: 20. ožujka 2019.

Informacije o prezentacijama i info-štandovima bit će objavljene na oglasnim pločama sastavnica.

Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu

• Znanstvena oprema RISK
  • Katalog_CVT_HR
  • Katalog_GRADRI