Poštovane studentice i studenti, kolegice i kolege profesori, djelatnice i djelatnici Sveučilišta u Rijeci,  na početku nove akademske godine upućujem svim članovima naše sveučilišne zajednice srdačan pozdrav uz želju da nam i ova godina bude uspješna, a naš rad i život na Sveučilištu ispunjen zadovoljstvom.  Posebnu dobrodošlicu upućujem našim studenticama i studentima koji ove akademske … Nastavi čitati Nema ničega što nas na Sveučilištu u Rijeci može spriječiti u konkretnom oplemenjivanju naše radoznalosti, znanstvene poniznosti i intelektualne odgovornosti, dobro došli!