PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ LOGOPEDIJA / OBAVIJESTI

Zdravstvena zaštita studenata

Nastavni zavod za javno zdravstvo Primorsko goranske županije, za sve redovite studente prvih godina studija I. razine obavlja obvezni sistematske preglede sukladno točki 1.8.1. Plana i programa mjera zdravstvene zaštite iz obveznog zdravstvenog osiguranja (NN 126/06). Sistematski pregledi se provode u svrhu kontrole zdravstvenog stanja, uvida u navike i ponašanja studenata, prilagodbe na studij te utvrđivanja zdravstvenih rizika.

Studentska ambulanta
Dr. sc. Marijana Turčić, dr.med., spec. školske medicine
Kampus, Radmile Matejčić 5, Rijeka, tel.584-875 ili 584- 876 ; e-mail: marijana.turcic@zzjzpgz.hr

Ordinacija obiteljske medicine
Na  Kampusu, na istoj adresi Radmile Matejčić 5, Rijeka otvorena je ordinacija obiteljske medicine doktorice Koraljke Čop i Josipa Eljuge, dr. med.
Tel. kontakt 051/459-112.
Radno vrijeme ordinacije obiteljske medicine (preuzmi)

RASPORED TERMINA ZA SISTEMATSKI PREGLED STUDENATA 1. GODINE(preuzmi)
Mole se studenti da budu točni i da sa sobom ponesu zdravstvenu iskaznicu, cjepni karton i specijalističke nalaze (ako ih imaju).