Dodjela Rektorovih nagrada studentima, student generacije.

14.12.2020. / vijesti / Dies Academicus

Josipa Baljak

Akademija primijenjenih umjetnosti

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Josipi Baljak.

Dea Aksentijević

Ekonomski fakultet

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Dei Aksentijević.

Karla Keča

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Karli Keča.

Petar Lendl

Fakultet zdravstvenih studija

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Petru Lendlu.

Tea Staničić

Filozofski fakultet

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Tei Staničić.

Nikola Trbović

Građevinski fakultet

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Nikoli Trboviću.

Dora Gašparini

Medicinski fakultet u Rijeci

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Dori Gašparini.

Mark Černela

Pomorski fakultet

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Marku Černeli.

Simon Radovčić

Pravni fakultet

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Simonu Radovčiću.

Vedrana Krušić

Odjel za biotehnologiju

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Vedrani Krušić.

Antonela Matijašić

Odjel za fiziku

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Antoneli Matijašić.

Nikolina Ljubičić

Odjel za informatiku

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Nikolini Ljubičić

Valentino Marković

Odjel za matematiku

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Valentinu Markoviću.

REKTOROVA NAGRADA ZA IZVRSNOST – STUDENT GENERACIJE

Anja Mirić

Tehnički fakultet

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Anji Mirić. Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 30. rujna 2020. godine, studentom/icom generacije proglašena je Anja Mirić.

Petra Skočić

Učiteljski fakultet

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci od 31. ožujka 2020. godine, Rektorova nagrada za izvrsnost dodjeljuje se Petri Skočić

REKTOROVA NAGRADA ZA NAJUSPJEŠNIJEG STUDENTA S INVALIDITETOM

Mladen Bošnjak

Filozofski fakultet

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 29. studenog 2019., a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada najuspješnijem studentu s invaliditetom dodjeluje se Mladenu Bošnjaku

Filip Jovanović

Pomorski fakultet

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 20. travnja 2020., a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada za studentski rad iz područja prirodnih i tehničkih znanosti dodjeljuje se Filipu Jovanoviću.

Nikolina Fugošić

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 20. travnja 2020., a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada za studentski rad iz područja društvenih znanosti i umjetničkog područja dodjeljuje se Nikolini Fugošić.

Andrej Belančić

Medicinski fakultet

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 20. travnja 2020., a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada za studentski rad iz područja biotehničkih znanosti te biomedicine i zdravstva dodjeljuje se Andreju Belančiću.

REKTOROVA NAGRADA ZA VOLONTERA GODINE

Aleksandra Ristić

Filozofski fakultet

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 20. travnja 2020. godine, a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada „Volonter godine” dodjeljuje se Aleksandri Ristić.

REKTOROVA NAGRADA ZA STUDENTSKI AKTIVIZAM

Frano Marinelli

Medicinski fakultet

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 20. travnja 2020., a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada za studentski aktivizam dodjeljuje se Franu Marinelliju.

REKTOROVA NAGRADA ZA NAJBOLJI STUDENTSKI PROJEKT

Roberta Bengez

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 20. travnja 2020., a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada za najbolji studentski projekt dodjeljuje se Roberti Bengez.

REKTOROVA NAGRADA ZA SPORT

Nikol Marelja Bošnjak

Učiteljski fakultet

Odlukom rektorice, prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija od 20. travnja 2020., a na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva, Rektorova nagrada za sport dodjeljuje se Nikol Marelji Bošnjak.