ERC radionica – poziv za sudjelovanje

21.07.2020. / vijesti / eu projekti

Institut za humanističke znanosti u Beču, poljska Akademija znanosti te poljsko Ministarstvo znanosti i visokog obrazovanja u sklopu „ERC Mentoring Initiative“, organiziraju online radionicu za prijavitelje ERC Starting i Consolidator potpora za znanstvenike s područja društveno-humanističkih znanosti.

Cilj je ove radionice individualiziranim pristupom pomoći znanstvenicima koji planiraju prijaviti ERC projekt u razdoblju od 2020. – 2023. godine.

Online radionica, na kojoj je sudjelovanje besplatno, održat će se od 4. do 5. rujna te ponovno od 4. do 5. prosinca 2020. godine na engleskom jeziku.

Rok za prijave je 14. kolovoza 2020. za radionicu u rujnu odnosno 13. studenoga 2020. za radionicu u prosincu. Za prijavu je potrebno poslati životopis prijavitelja te sažetak projektnog prijedloga na dvije stranice na e-mail adresu erc@iwm.at.

Više informacija o uvjetima Poziva možete pročitati na sljedećoj poveznici.