Galerija SKC: Spojene staze

26.06.2024. / vijesti / umjetnost i kultura

U Galeriji SKC (Kružna 6, Rijeka) se u petak, 28. lipnja s početkom u 20 sati, otvara izložba pod nazivom Spojene staze. Ulaz slobodan.

O IZLOŽBI

Timna Malešević i Vanna Janković studentice su diplomskog studija Likovne pedagogije na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci. Svoje diplomske radove Omekšani prostor i Safe space povezale su u zajedničku izložbu kojom istražuju prostor.

Ovu interaktivnu izložbu može se osjetiti već ovoga petka, otvorenje je 28. lipnja od 20 sati u Galeriji SKC.

Izložba ostaje otvorena do 6. srpnja, svakim radnim danom i subotom od 17 do 20 sati.

Projekt Omekšani prostor provodi se uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.

Program Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci možete pratiti na službenim stranicama

POVEZNICE:

WEB: skc.uniri.hr