Otvorene prijave za MSCA Falling Walls Lab 2022.

23.02.2022. / vijesti / eu projekti

Ovogodišnje MSCA Falling Walls Lab natjecanje održat će se 24. svibnja 2022. godine u okviru MSCA konferencije organizirane za vrijeme francuskog predsjedanja Vijećem EU u suradnji sa Sveučilištem PSL (Université PSL – Paris Science & Lettres).

Cilj događanja je poticanje znanstvenih i poduzetničkih inovacija i promicanje interdisciplinarnosti i umrežavanja. Sudjelovanje omogućuje istraživačima da podijele svoja istraživanja, ideje te ujedno stvaraju pozitivan utjecaj na znanosti i društvo.

Europska komisija traži 15 izvrsnih komunikatora iz svih disciplina, s uzbudljivim istraživačkim temama, novim idejama i otkrićima, a svi prijavljeni moraju biti MSCA istraživači.

Prijave su otvorene do 21. ožujka 2022. godine, a više informacija dostupno je na hrvatskom portalu programa Obzor Europa.