Posjet kolegica iz Rige u sklopu programa Erasmus+

21.02.2020. / vijesti / doktorska škola

U okviru Erasmus+ programa Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci ugostila je u dvodnevnu posjetu dvije djelatnice Stradinš Sveučilišta iz Rige, Lauru Stepanovu (Postgraduate Administrative Coordinator – Department of Doctoral Studies) i Gundegu Ziemele (Office Manager – Doctoral Studies). Predstavljeni su djelokruzi rada i razmatrane potencijalne mogućnosti za razvijanje daljnje suradnje. U sklopu posjeta kolegice su posjetile ured Doktorske škole, Centar za visoko propusne tehnologije, Ured doktorskih studija Odjela za biotehnologiju, Građevinski fakultet, Centar za napredno računarstvo i modeliranje i superračunalo Bura te Centar za mikro i nanoznananosti i tehnologije. Tijekom posjete imale su prilike i upoznati se s djelatnostima Studentskoga kulturnog centra povodom Europske prijestolnice kulture – Rijeka 2020.