Prijave na YUFE ACADEMY za osoblje u tijeku!

18.11.2021. / vijesti / diversity

Pandemija COVID-19 dovela je do pojave novih rizika za zdravlje radnika, kako fizičko tako i mentalno. Ne čudi stoga što je YUFE alijansa ovogodišnji YUFE Academy posvetila upravo temi dobrobiti zaposlenika.

Tijekom YUFE Academyja pod nazivom „Employees’ Wellbeing“, od 1. do 3. prosinca, očekuje vas niz online predavanja, aktivnosti i inspirativnih radionica u organizaciji svih deset YUFE partnerskih sveučilišta.

Prva dva dana Academyja pronađite inspiraciju za unaprjeđenje svog radnog okruženja i svog rada razmjenjujući iskustva s kolegama i kolegicama s YUFE institucija koji će se predstaviti sljedećim temama:

• Making Antwerp University an attractive place to work
  • Supporting early career researchers on the institute level – before, during, and after the pandemic
  • Mental Health Strategies for Employees
  • Practices that promote work-life balance
  • How we work at Essex: developing people to support the delivery of our strategic ambitions
  • Recovery workshop
  • Mindfulness at Work: Wellbeing of Employees
  • Workers’ health in the third millennium
  • Well-being of students, Ph.D. students, and employees of NCU in Poland and supporting them by University Centre for Support and Personal Development
  • Measuring wellbeing
  • Multi-location work at the University of Eastern Finland

U srijedu, 3. prosinca predstavnica Sveučilišta u Essexu moderirat će okrugli stol (Employees’ Wellbeing Roundtable) na kojem će petoro panelista/ica, predstavnika/ica različitih YUFE sveučilišta, progovoriti o modalitetima i programima usmjerenim na dobrobit svojih zaposlenika, posebice u kontekstu snalaženja u pandemijskim uvjetima.

Za više pojedinosti posjetite YUFE mrežnu stranicu i slijedite poveznicu za registraciju na događaj(e) kojem želite prisustvovati.

Kalendar događanja s poveznicama na registracijske obrasce možete pogledati i OVDJE.

Prijave traju još u tjednu 22. – 26. studenoga (ovisno o događanju)!