Prva Međunarodna doktorska konferencija

12.09.2019. / vijesti / doktorska škola

Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci organizira prvu Međunarodnu doktorsku konferenciju u suradnji sa Zavodom za biomedicinske znanosti Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, Podružnicom Rijeka Hrvatske akademije medicinskih znanosti, a u okviru Alpe-Adriatic Rektorske Konferencije (AARC).

Konferencija će biti održana u četvrtak i petak, 19. i 20. rujna 2019. s početkom u 9 sati na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Konferencija će ugostiti priznate međunarodne predavače koji će održati predavanja o aktualnim temama iz područja inovativnih tehnologija u biomedicini. Konferencija će također poslužiti kao prilika za predstavljanje rezultata znanstvenih istraživanja koja provode studenti polaznici doktorskih studija, u obliku postera i prezentacija o odabranim temama.

Konferencija se održava na engleskom jeziku, a sudjelovanje na konferenciji je besplatno.

Više informacija možete pronaći na stranicama Doktorske škole Sveučilišta u Rijeci.

PREDAVAČI