Tjedan brucoša u Sveučilišnoj

08.10.2020. / vijesti / studenti

Drage brucošice i brucoši, Sveučilišna knjižnica Rijeka poziva vas na Tjedan brucoša, koji će biti održan  od 12. do 16. listopada 2020. U navedenom je tjednu Sveučilišna knjižnica za vas pripremila Happy hour tijekom kojega vas očekuje povoljnija godišnja članarina po cijeni od 25,00 kuna. Po akcijskoj cijeni moći ćete se upisati putem e-zahtjeva Happy hour za brucoše, koji će biti dostupan na mrežnim stranicama Sveučilišne knjižnice u razdoblju od 15:00 do 17:00 sati.

Od 12. listopada na mrežnim stranicama knjižnice bit će trajno dostupan i Vodič za studente – online edukativni sadržaj s uputama za pretraživanje i citiranje literature, osmišljen kao potpora na daljinu studentima u učenju i pisanju radova.

Pratite mrežne stranice Sveučilišne knjižnice i vidimo se u Tjednu brucoša!