7. STIFF gledajte online

26.11.2020. / vijesti / studenti

Danas, 26. studenog 2020. u 18 sati započinje 7. STIFF – Međunarodni studentski filmski festival, koji će trajati 4 dana. Ove će se godine, osim događanja i projekcija u Art-kinu (koja su limitirana epidemiološkim mjerama), po prvi puta cjelokupan program moći pratiti i online.

Sve filmove, kao i popratni program možete gledati online putem poveznice.

Sustav će vas tražiti registraciju, a dovoljno je upisati svoju e-mail adresu i bilo kakvo korisničko ime.

U četiri dana festivala programski blokovi vodit će nas kroz najrazličitije teme, od lutanja stvarnim i imaginarnim prostorima u programu Skitnice koji nas svojom poetičnošću mami na put bez povratka, preko Rubova sigurnosti jednoličnih i izvjesnih života u kojima smo prečesto učahureni, pa do sasvim uvrnutih i jedinstvenih težnji i želja osebujnih protagonista u programu Brije. Gledat ćemo filmove od Brazila do Australije, Estonije i Norveške do nama susjednih zemalja, dok će Izrael predvoditi uvijek izvrsnim animacijama.

Više o Festivalu i programu pročitajte na mrežnim stranicama Studentskog kulturnog centra.