7th International PhD Conference Ljubljana – Graz – Rijeka – produžene prijave!

31.08.2023. / vijesti / doktorska škola

Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci u suradnji sa Sveučilištima iz Ljubljane i Graza domaćin je međunarodne konferencije za doktorande “Sustainability in Research/Science and Doctoral Education”, koja će se održati 5. i 6. listopada 2023. godine, na Građevinskom fakultetu u Rijeci, Radmile Matejčić 3 (Kampus).

Održivost, kao glavna tema konferencije, problematika je koja utječe na svaki aspekt našeg života. Izazovi s kojima se suočavamo, bilo da dolaze iz biomedicine, zdravstva, prirodnih ili društvenih znanosti, tehničkih ili humanističkih znanosti, zahtijevaju društveni angažman i inovativna rješenja. Dobrodošle su teme iz svih područja znanosti, kako bi se osigurala raznolikost i multidisciplinarni pristup.

Uslijed velikog interesa i broja upita, rok za prijavu produljen je do 15. rujna 2023. godine!

Zainteresirani se prijavljuju putem poveznice, a autore prihvaćenih sažetaka ćemo obavijestiti do 22. rujna 2023. godine.

Sva pitanja moguće je uputiti na doktorska@uniri.hr

Poziv za slanje sažetaka.