Besplatne radionice o crowdfundingu za nezaposlene

27.01.2022. / vijesti / ostalo

Mlad si, ambiciozan i imaš genijalne ideje koje želiš razvijati a ne znaš kako dobiti financijska sredstva? Konačno je stiglo i tvoje vrijeme za pokretanje vlastitog projekta – prijavi se na besplatne radionice i nauči kako putem alternativnih načina financiranja prikupiti sredstva za započeti svoju poslovnu avanturu.

Sve Crowdfunding platformama i kampanjama možeš saznati u sklopu radionica koje će biti organizirane u sklopu projekta Inclusion through CrowdFunding”(“InCrowd”).

Radionice će se održavati uživo na Ekonomskom fakultetu u Rijeci početkom veljače, 2022. godine

Kako znaš da si dobar kandidat za radionicu?

•             Jer imaš između 18 i 30 godina (nije važna prijašnja razina obrazovanja)

•             Pripadaš skupini NEET-a – znači da više nisi u sustavu redovnog školovanja niti imaš trajno zaposlenje

•             Spreman si aktivno se uključiti u radionice i raspravljati o svojim idejama

•             Imaš plan koji si spreman uz našu pomoć pretvoriti u pravu poslovnu priliku

Zašto da se priključim radionici?

Možeš naučiti sve o novim (i drugačijim) mehanizmima koji ti mogu pomoći u financiranju tvoje ideje. Obuhvatit ćemo tematike koje se odnose na odabir najbolje platforme za tvoj poslovni plan, postavljanju kampanje i komunikaciji prema ciljanim skupinama.

Što mogu naučiti na radionici?

•             Kako strukturirati svoju ideju i od nje napraviti poslovni projekt

•             Predstaviti svoj projekt

•             Izraditi financijski plan

•             Postaviti kampanju, odrediti komunikacijske smjernice iiiii

•             Ako si spreman započeti s prikupljanjem sredstava!

I to nije sve – najbolji polaznici imat će priliku sudjelovati na međunarodnoj akademiji o Crowdfundingu koja će se održati u drugoj polovici 2022. godine u PADOVI! Naravno pokrivamo ti sve troškove puta!

Zaintrigirali smo te s novim projektom?

Požuri s PRIJAVOM jer broj mjesta je ograničen na 35 sudionika

Prijava https://forms.gle/jEnHgBsVL3McrFUr6

Rok za prijavu je 29. siječanja 2022. godine ili do popunjena mjesta!