Besplatno vlakom do mjesta studija

05.02.2020. / vijesti / studenti

Suradnjom Primorsko-goranske županije i Hrvatskih željeznica redovitim studentima, s prebivalištem na području Primorsko-goranske županije, omogućen je neograničen broj besplatnih putovanja vlakom do mjesta studiranja u Hrvatskoj.

Pojedinačne besplatne karte ispostavljaju se temeljem profila ”Student Primorsko-goranske županije” koji se dodjeljuje na pametnu karticu HŽPP-a. Da bi studentu bio dodijeljen profil na blagajnama HŽPP-a potrebno je:

• posjedovati pametnu karticu HŽPP-a
  • pribaviti valjanu potvrdu obrazovne ustanove o statusu redovnog studenta
  • pokazati identifikacijski dokument iz kojeg je vidljivo prebivalište na području PGŽ-a

Studentima koji posjeduju pametnu karticu, profil će biti dodijeljen na postojeću karticu, a o načinu izrade nove pametne kartice više možete saznati na mrežnim stranicama HŽ-a.

Više na:

LETAK