Bojana Ćulum Ilić nova ravnateljica Zaklade

14.07.2021. / vijesti / sveučilište i društvo

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na svojoj je 93. sjednici održanoj 14. lipnja 2021. donio Odluku o imenovanju ravnateljice Zaklade. Izv. prof. dr. sc. Bojana Ćulum Ilić s Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci izabrana je za mandatno razdoblje od 2021. do 2026. godine te je preuzela dužnost ravnateljice Zaklade Sveučilišta u Rijeci 15. lipnja 2021.

Predstavljanje nove ravnateljice te strateških smjernica za navedeno razdoblje bit će održano u rujnu ove godine.

Sveučilište u Rijeci čestita izv. prof. dr. sc. Bojani Ćulum Ilić na izboru te upućuje zahvalu izv. prof. dr. sc. Ivi Rinčić, dosadašnjoj ravnateljici, koja je od 2013. vodila Zakladu u preteklim dvama mandatima.