CERV Webinar: FTOP + horizontalne teme

27.02.2023. / vijesti / eu projekti

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske organizira webinar posvećen tehničkoj pripremi projektnih prijedloga i horizontalnim temama u sklopu programa Građani, jednakost, prava i vrijednosti (CERV) koji će se održati 10. ožujka 2023. godine.

Na webinaru će biti predstavljen portal Funding and tender opportunities i njegove osnovne značajke, od postupka registracije, pretraživanja natječaja, traženja partnera i načina ispunjavanja obrazaca.

Drugi dio webinara bit će posvećen horizontalnim temama, od kriterija i smjernica za izradu politike zaštite djece (za projekte koji izravno uključuju djecu), preko rodne perspektive, etičkim aspektima i vrijednostima Europske unije.

Program webinara možete pronaći na sljedećoj poveznici.

Webinar će se održati putem MS Teams platforme, za sudjelovanje potrebno se registrirati putem online obrasca kojeg možete pronaći ovdje. Poveznica svim prijavljenima bit će poslana dan prije održavanja webinara.