Dodjela Povelja za 60. obljetnicu osnutka i djelovanja

15.12.2020. / vijesti / Dies Academicus

Povodom 60. obljetnice osnutka i djelovanja, Sveučilište u Rijeci dodijelilo je Povelje Tehničkom fakultetu i Studentskom centru Sveučilišta u Rijeci. Zbog posebnih iskoraka Zahvalnica je dodijeljena i Akademiji primijenjenih umjetnosti. Čestitamo našim sastavnicama!

Povelja Tehničkom fakultetu u Rijeci u povodu obilježavanja 60. obljetnice njegova osnutka i obavljanja djelatnosti u znanstvenom području tehničkih znanosti, a za postignute rezultate u znanstveno-istraživačkoj i visoko obrazovnoj nastavnoj djelatnosti te za doprinos svekolikom razvoju Sveučilišta u Rijeci.

Povelja Studentskom centru Rijeka u povodu obilježavanja 60. obljetnice osnutka i djelovanja na Sveučilištu u Rijeci.

Sveučilište u Rijeci dodijelilo je Zahvalnicu Akademiji primijenjenih umjetnosti povodom 15 godina predanog nastavnoga i umjetničkoga rada, a posebice povodom inovativnih iskoraka u radu sa studentima i organizaciji brojnih izložbi kojima se doprinijelo kvaliteti rada i vidljivosti Sveučilišta u Rijeci u području umjetnosti.