Drugi krug prijava za YUFE postdoktorske programe

05.10.2021. / vijesti / yufe

Nakon uspješnog prvog kruga, otvoren je drugi krug prijava za trogodišnje YUFE postdoktorske pozicije na čak 8 sveučilišta u YUFE mreži.

YUFE mladim istraživačima pruža izvrsne uvjete za istraživanje, mentorstvo i priliku za sustvaranje jednog od prvih europskih sveučilišta. U središtu YUFE postdoktorskog programa nalazi se jedinstveno iskustvo umrežavanja, mobilnosti i razvoja karijere unutar YUFE mreže i šire.

Za postdoktorske pozicije mogu se prijaviti svi mladi istraživači koji imaju doktorat. Program je usmjeren na istraživače iz područja zdravstva, informacijskih znanosti, psihologije, društvenih znanosti, humanističkih znanosti i/ili bilo kojeg drugog relevantnog područja koje se odnosi na temu dobrobiti građana.

Rok za prijave je 10. prosinca 2021., a više informacija nalazi se ovdje.