“EduDoc SVKRI” – nova mrežna stranica za studente doktorskih studija

09.05.2022. / vijesti / studenti

Na mrežnim stranicama Sveučilišne knjižnice dostupan je “EduDoc SVKRI”, novo virtualno mjesto za studente doktorskih studija.
Svojim sadržajem prati proces pisanja i izdavanja radova te sadrži vrijedne informacije o pretraživanju literature, upravljanju i pohrani informacija, objavljivanju radova u časopisima i institucijskom repozitoriju te vidljivosti radova.

Stranica sadrži i društveni dio s najnovijim vijestima i obavijestima za studente doktorskih studija, mogućnost prijave na mailing listu za primanje najnovijih obavijesti i mogućnost pridruživanja Facebook grupi „Doktorandi UNIRI“ koja je osnovana sa ciljem stvaranja novoga kanala za povezivanje i komunikaciju studenata doktorskih studija Sveučilišta u Rijeci.

Mrežnoj stranici EduDoc SVKRI možete pristupiti ovdje.