EIT Awareness Day u Zagrebu

06.02.2020. / vijesti / eu projekti

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta i Europski institut za inovacije i tehnologiju (EIT) 24. veljače organiziraju EIT Awareness Day u Zagrebu (Hotel Internacional, Miramarska 24) s ciljem upoznavanja EIT zajednice, njenih aktivnosti i mogućnosti suradnje s relevantnim nacionalnim dionicima. Događaj se održava pod pokroviteljstvom hrvatskog predsjedanja Vijećem Europske unije.

Na konferenciji će biti predstavljene trenutne aktivnosti EIT-a u Hrvatskoj i Europi te će se pružiti konkretne informacije o potencijalnim područjima suradnje sa zainteresiranim nacionalnim dionicima. Organizacije i pojedinci koji pripadaju “trokutu znanja” (poslovna, obrazovna i istraživačka zajednica) te svi zainteresirani pozvani su sudjelovati na događaju, uz priliku da se sastanu s predstavnicima EIT-a i doprinesu raspravi.

Program EIT Awareness Day-a i registracijski obrazac možete pronaći na sljedećoj poveznici.