EIT Manufacturing Innovation Meetup

20.04.2021. / vijesti / eu projekti

EIT Manufacturing Hub za Hrvatsku, odnosno Centar za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, u suradnji s Fakultetom strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu organizira online događanje “EIT Manufacturing Innovation Meetup – pametna tvornica i industrija 4.0 u cirkularnoj ekonomiji”, koji će se održati 27. travnja 2021. godine.
Ovaj će događaj predstaviti prilike koje hrvatskim poduzećima nudi EIT Manufacturing inovacijska zajednica i na lokalnoj razini i na razini Europske unije. Na događaju će nastupiti ugledni stručnjaci iz akademske zajednice i industrije, a sudionici će kroz njihove prezentacije imati priliku upoznati se s konceptima industrije 4.0 i primjerima primjene umjetne inteligencije u proizvodnji.

Dnevni red događanja može se naći na poveznici, a za događaj se može prijaviti ovdje.